Zajęcia

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w Ogrodzie Jordanowskim! Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, od 6-latków począwszy. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby posiadające aktualną legitymację szkolną oraz kartę wychowanka Karta wychowanka 2016-2017

Warsztaty plastyczne


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • prowadząca: mgr Agnieszka Szcześniak
  • wiek: od 6 lat
  • środa- godz. 16:00 – 17:00
  • czwartek – godz. 16:00 – 17:00

Zajęcia teatralne


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zajęcia teatralno – plastyczne

  • prowadząca: mgr Agnieszka Szcześniak
  • prowadząca: mgr Justyna Król-Maćko
  • wiek: od 9 lat
  • poniedziałek – godz. 17:00 – 18:00

Zajęcia taneczne


taniec i elementy czirliderki

Taniec z elementami chirliderki

  • prowadząca:  mgr Justyna Król-Maćko
  • wiek: od 6 lat
  • poniedziałek , wtorek – godz. 18:00 – 18:45

Zabawy ruchowe


zajęcia plastyczno ruchowe

Zajęcia plastyczno – ruchowe dla najmłodszych 

  • prowadząca: mgr Agnieszka Szcześniak
  • prowadząca: mgr Katarzyna Szydłowska
  • wiek: od 5 lat
  • wtorek – godz. 17:00 – 18:00

Zajęcia muzyczne


Zajęcia artystyczno -fotograficzne

  • prowadząca: mgr Agnieszka Szcześniak
  • prowadząca: mgr Elwira Krzepicka
  • wiek: 6 – 9 lat
  • środa – godz. 17:00 – 18:00

Piłka nożna


piłka nożna

  • prowadzący: mgr Artur Bąk 
  • prowadzący : mgr Tomasz Woźniak
  • wiek: 6 -13 lat
  • poniedziałek – godz: 16:00 – 17:00
  • środa – godz – godz. 16:30 – 18:30

Tenis ziemny


tenis ziemnyTenis ziemny dla najmłodszych

  • prowadząca: mgr Katarzyna Szydłowska
  • wiek: 6 – 8 lat
  • wtorek – godz: 16:00 – 17:00

Tenis stołowy


tenis stołowy

  • prowadzący: mgr Artur Bąk
  • wiek: 9 -13 lat
  • piątek – godz: 17:30 – 18:30

Koszykówka


koszykówka

  • prowadzący: mgr Artur Bąk
  • wiek: -13 lat
  • czwartek – godz: 16:00 – 17:00

Siatkówka


siatkówka

  • prowadzący: mgr Artur Bąk
  • wiek: 9 -13 lat
  • czwartek – godz: 17:00 – 18:00
  • piątek – godz: 17:30 – 18:30

Klub szachowy


klub szachowy

  • prowadząca: mgr Agnieszka Szcześniak
  • wiek: od 6 lat
  • wtorek – godz: 15:00 – 16:00

Zespół wokalny


śpiewnik gitarowyZespół wokalny

  • prowadząca: mgr Elwira Krzepicka
  • wiek: od 7 lat
  • środa – godz: 18:00 – 18:45

Gry zespołowe


gimnastyka korekcyjnaNowoczesne gry zespołowe/gry i zabawy ruchowe

  • prowadzący: mgr Artur Bąk
  • wiek: od 10 lat
  • poniedziałek: 17:45 – 18:45
  • wtorek: 18:00 – 19:00
  • piątek – godz: 16:30 – 18:30
 

                               Karta wychowanka 2016-2017

Czytanie bajek z Panią Dyrektor


  • prowadząca: dyrektor placówki, mgr Grażyna Lück – Kubalewska
  • wiek: b.o.
 

 

Turnieje


turnieje

Regularnie organizujemy turnieje z następujących dyscyplin:

  • koszykówka uliczna (Streetball)
  • piłka nożna
  • tenis stołowy
  • inne dyscypliny drużynowe

Terminy potyczek oraz ich wyniki publikujemy na naszym Fanpage’u na Facebooku

 
 

 


 

Dokumenty do pobrania:

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy

 

 

Wyszukaj wydarzenia

 

 

Galeria