Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora OJ2 – 31-10-2014

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora OJ2 – 31-10-2014

 

W dniu 31-10-2014 w naszej placówce rozpoczął się cykl Turniejów o Puchar Dyrektora Ogrodu Jordanowskiego Nr 2.

 

31.10.2014


W tym dniu jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły drużyny ze Szkół Podstawowych. Mimo średnich warunków atmosferycznych do rozgrywek zgłosiły się 4 zespoły, które były zmotywowane do podjęcia walki podczas rozgrywanych spotkań. Drużyny w pierwszej rundzie rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym i wyłoniła ona w kolejnej rundzie pary półfinałowe. Po około półtora godzinnych zmaganiach do wielkiego finału awansowały zespoły Sparty Poznań oraz Melosi Poznań.

W wielkim finale lepszą drużyną, mimo wyrównanego pojedynku, okazała się drużyna Sparty Poznań i do ich rąk powędrował puchar Dyrektora Ogrodu Jordanowskiego Nr 2. Najlepszym zawodnikiem, a raczej zawodniczką zespołu okazała się jedyna reprezentantka płci pięknej – Julia Bentkowska.

 

31.11.2014


To dzień zmagań zespołów ze Szkół Gimnazjalnych.

I tym razem organizatorzy nie mogli narzekać na brak frekwencji, gdyż do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn – 75 uczestników! Poziom reprezentowany przez drużyny był różny, aczkolwiek nie zabrakło wielu emocji – na co wskazywały rzuty karne, które w kilku spotkaniach rozstrzygały o wyniku meczu. Drużyny rywalizowały w zmodyfikowanym systemie rosyjskim. Po wielu zaciętych pojedynkach rozgrywających się w ferworze walki do wielkiego finału awansowały zespoły: Sparta Poznań i Polonia Środa. Lepszą okazała się drużyna Sparty i to ona została kolejnym mistrzem OJ Nr 2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Piotr Turguła, który na przestrzeni całego turnieju wyróżnił się kilkoma świetnymi zagraniami na tle równie utalentowanych kolegów.

 

Każdy z turniejów został poprzedzony oficjalnym rozpoczęciem przez Dyrektora Ogrodu Jordanowskiego Nr 2 Grażynę Lück Kubalewską.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszej imprezie i mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze szerszym gronie.

 

 

Galeria zdjęć


 

 

 

 

Share this post