Jesień w kolorach tęczy-18-11-2016

Jesień w kolorach tęczy-18-11-2016

„Jesień w kolorach tęczy”

Piątkowe wydarzenie związane z jesienią było wspaniałą okazją do występów wychowanków przed rodzicami i rówieśnikami. Rozpoczęliśmy przedstawieniem teatralnym pod tytułem „Jesień w kolorach tęczy”. Występ miał charakter poetycko -muzyczny z elementami tańca.  Po burzliwych oklaskach zaprezentowały się najmłodsze dzieci w układzie tanecznym. Nieśmiałe taneczne kroki zostały także nagrodzone gromkimi brawami.

Po występach wszyscy przystąpili do konkursów i zabawy. Kolorowanie tęczowych parasoli zostało nagrodzone jabłkami i zestawem puzzli. Prace zostały wyeksponowane na dekoracji teatralnej. Zabawa przy muzyce przyniosła wiele radości i upragnionego ruchu. Konkurencje sprawnościowe przyniosły radość z rywalizacji i moc pozytywnej energii. W Ogrodzie Jordanowskim nie ma czasu na nudę.

W czasie gdy dzieci korzystały z atrakcji w świetlicy dla rodziców odbyły się warsztaty pod tytułem „Każdy może być dobrym rodzicem”. Zajęcia poprowadziła psycholog specjalista mgr Anna Krzywicka – Filuś  z Fundacji Dziecko w Centrum.

 

Share this post


Skip to content