ORLIK w Ogrodzie Jordanowskim Nr 2 czynny cały rok-18-01-2016

ORLIK w Ogrodzie Jordanowskim Nr 2 czynny cały rok-18-01-2016

ORLIK w Ogrodzie Jordanowskim Nr 2 czynny cały rok

Młodzi poznaniacy przez cały rok mogą korzystać z Orlika zlokalizowanego na terenie Ogrodu Jordanowskiego nr 2 przy skrzyżowaniu ul. Przybyszewskiego i Bukowskiej w Poznaniu. Oprócz zajęć sportowych na Orliku placówka organizuje w budynku świetlicy gimnastykę korekcyjną, treningi tenisa stołowego, rytmikę i otworzyła klub szachowy.

Obiekt jest czynny od początku stycznia codziennie od godz. 10:00 – 18:00, a dla zorganizowanych grup dorosłych nawet do godz. 20:00. – Opady śniegu i spadek temperatury nie przeszkodziły nam w otwarciu Orlika. Boisko jest odśnieżane, a dla zorganizowanych grup mamy do dyspozycji ciepłe szatnie. Wystarczy się zgłosić i zarezerwować wybraną godzinę. Cały czas przyjmujemy zapisy do styczniowego i lutowego grafiku obiektu. Jednak należy pamiętać o ciepłym stroju sportowym i specjalistycznym obuwiu np. z podeszwą typu turf –  mówi Animator Roku 2015, Tomasz Woźniak, który prowadzi zajęcia sportowe w Ogrodzie Jordanowskim nr 2 w Poznaniu.

Ponadto przez okres ferii w ramach akcji „Zima w mieście” placówka organizuje dla młodych poznaniaków zajęcia „Kreatywna zima”. – Program obejmuje: zajęcia na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, gry świetlicowe, szachy, seanse filmowe, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne. Serdecznie zapraszamy – mówi dyrektor placówki, Grażyna Lück – Kubalewska. Ponadto w każdym z feryjnych tygodni odbywają półkolonie dla dzieci zapisanych.

Młodzież chętnie korzysta z boisk, a w jego przygotowanie zaangażowani są wolontariusze. W pierwszy dzień ferii Orlika odśnieżali wraz z animatorem młodzi piłkarze: Kamil, Filip i Oskar.

 

Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków boisko będzie czasowo zamykane. Szczegółowe informacja na www.oj2poznan.pl (zapisy na Orlika przyjmowane są elektronicznie na adres email twwozniak@o2.pl).

Share this post


Skip to content