Mecz Biało-Czarni czyli studenci medycyny kontra klerycy-13-10-2018

Dnia 13 października, w słoneczne popołudnie spotkały się dwie drużyny: Klerycy z poznańskiego Seminarium oraz Studenci Medycyny z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (to drużyna międzynarodowa, gdzie byli studenci m.in. z Nowej Zelandii, Norwegii i Irlandii, niektórzy z nich posiadają polskie korzenie).

Symboliczne, pierwsze kopnięcie piłki zostało wykonane przez Panią Dyrektor Grażynę Lück – Kubalewską. Do pierwszej połowy swoją grą zachwycili nas Czarni, którzy wygrywali 2:1. Jednak po przerwie role się odwróciły i to Biali zakończyli rozgrywkę wynikiem 7:2.

Przez cały czas wszystkim towarzyszyła wesoła atmosfera zdrowej rywalizacji. Nie zabrakło też młodych kibiców, którzy dopingowali obie drużyny. Natomiast profesjonalnym komentarzem uraczył nas Piotr Witoń.
To już ósmy, kolorowy mecz w historii Ogrodu Jordanowskiego nr 2 w Poznaniu.