Turniej Piłki Nożnej – 19-10-2011

W dniu 19.10.2011 odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ogrodu Jordanowskiego Nr 2.

W turnieju wzięło udział przeszło 70 zawodników. Zgłoszone zostały 4 drużyny ze szkół podstawowych oraz 4 z gimnazjum, rywalizujące w oddzielnych kategoriach wiekowych.

Turniej rozpoczął się o godzinie 14:00 oficjalnym przywitaniem drużyn oraz krótkim przedstawieniem zasad turnieju. Po naradzie z kapitanami drużyn sędziowie i organizatorzy podjęli decyzję o rozgrywkach systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się na przemian – szkoły podstawowe i gimnazjum. Po przeprowadzeniu połowy rywalizacji zarządzona została przerwa podczas której swój występ miały „pomponiary” z Ogrodu Jordanowskiego prowadzone przez mgr Agatę Walczak. Kilka minut przed godziną 18:00 ostatni mecz dobiegł końca.

Po krótkiej naradzie sędziowskiej i zebraniu wyników przyszedł czas na ceremonię dekoracji. Puchary dla najlepszych drużyn i zawodnika Turnieju wręczyła Dyrektor Ogrodu Jordanowskiego mgr Grażyna Lück – Kubalewska.